jazyk sprache language taal

Skutech s.r.o.

Skutech s.r.o. provádí montáž regálových systémů, válečkových systémů a kolejnic.

O naší společnosti

 

Skutech s.r.o. je společnost s holandským managementem sídlící v České republice od roku 2006. Společnost sídlila ve Skutči, v červenci 2013 se přestěhovala do Pardubic.

 

Jsme Vaším partnerem pro montování průmyslových regálů, válečkových systémů a kolejnic v České republice, napříč Evropu a ostatními kontinenty. Konstrukce jsou montovány kvalifikovanými pracovníky se zkušenostmi při montáži mnoha projektů u různých zákazníků.

Ne pro nic za nic je naše motto :  STANDARD JE PŘIZPŮSOBIT SE!

S důrazem na kvalitu práce a komplexní servis pro naše zákazníky chceme dosáhnout vaší spokojenosti a pokračovat ve spolupráci i do budoucna. Zakládáme si na dlouholetých zkušenostech v montáži všech typů regálových a policových systémů a ocelových konstrukcí - Nabídka montáží

Montáže provádí naši zaměstnanci a zkušení živnostníci, kteří jsou pravidelně školeni a mají veškeré nezbytné oprávnění manipulovat a ovládat manitou (telehandler), hydraulické plošiny a vysokozdvižné vozíky. Toto vybavení bude pronajato na místě stavby. Používáme speciální vybavení a nářadí, aby montáž proběhla efektivně. Naši supervizoři hovoří anglicky a/nebo německy a pracují samostatně.

Technici ze Skutech provedou montáž v rychlém a profesionálním stylu.

 

Dbáme na bezpečnost práce a všichni naši technici mají nezbytné bezpečnostní certifikáty (např. CSCS, IPAF, IOCH, První pomoc).

Poskytneme a připravíme potřebnou dokumentaci, včetně specifických a místních požadavků dané země

Chcete realizovat váš projekt výnosně? Zvolte Skutech, Vašeho partnera pro montáž!